pondělí 30. března 2015

Plány a touhy

Mám rozděláno několik projektů a stále přidávám další. Nejde to zastavit, v hlavě se rodí nové nápady a touhy po tom co všechno chci vyzkoušet. Ke všemu potřebuji přízi, proto nejčastěji sedím u kolovrátku, nebo češu vlnu. Ráda bych si udělala pořádnou zásobu a mohla více kombinovat a vymýšlet již z hotové příze, ale nějak sama sobě nestíhám. A hlavně to naše stádo venku potřebuje stále více a více fyzické přítomnosti.

Ale i tak se snažím a vždy si utrhnu kousek spánku abych mohla alespoň některé myšlenky z hlavy zpracovat i rukama.

Jsem ve fázi poznávání a hledání cesty, proto se snažím na vše používat jinou vlnu abych prozkoumala taje různých ovčích kožíšků. Naším domem už se přehnaly ovečky plemen Zwartbles, suffolk, merino, texel i alpaka a různí kříženci...mám pocit, že vlnu už i obědváme :) Ještě, že mám pro své záliby tolerantního muže, který si učeše bábovku a těší se na teplé ponožky :)

 


Moje poslední nezhmotnělá touha je zkusit něco utkat na rámu. Našla jsem k tomu krásný rámeček ze starého nočního stolku, vyměřuji a těším se až zatluču plánovaných 98 hřebíčků a budu moci vyzkoušet nakolik se moje představy liší od reality.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Nová vášeň ?

Zhruba před třemi týdny jsem měla tu krásnou možnost vyzkoušet si paličkování. Úplně žasnu jak je to všechno tak dokonale vymyšlené  - od uz...